2 - 1
Koniec

Prehľad zápasu

V slnečnom počasí vstúpili do zápasu lepšie hostia. Už v 2. minúte strieľal hosťujúci Ivan Jánošík tesne nad. V 28. minúte vyslal dobrú strelu na domácu bránu opäť Ivan Jánošík, tentokrát lopta skončila na ľavej žrdi Valovej brány. V 30. minúte sa na opačnej strane nepresadil domáci Michal Dadík, v dobrej príležitosti mieril iba vedľa Laminiho brány. V 40. minúte nepretavil do gólu svoju šancu Martin Zelenay. Po prieniku medzi otvorenou domácou obranou mieril len do brankára Juraja Vala, odrazenú loptu neposlal do siete ani Tomáš Blahuta. Do kabín odchádzali mužstvá za bezgólového stavu.

V druhom polčase zaznamenali prvý strelecký pokus v 59. minúte domáci, Sofiane Lamini bol ale namieste. Z následného protiútoku prešiel poľahky domácou obranou Martin Zelenay, jeho prihrávka našla nabiehajúceho Juraja Jánošíka, ktorého strelu nepustil za chrbát brankár Juraj Valo. V 67. minúte potiahol po ľavej strane loptu Tomáš Blahuta, obišiel obrancu domácich, prihral pred bránu, tiesnený Juraj Jánošík strieľal iba nad domácu bránu. V 73. minúte sa na opačnej strane už skóre menilo. Lopta sa dostala po rýchlom protiútoku k voľnému Adamovi Dadíkovi, ten poslal loptu povedľa Laminiho do siete. Moravanci odpovedali v 82.minúte. Peter Hrnčiar, ktorému pripravil loptu na strelu Ivan Jánošik, nádhernou strelou z diaľky prekonal Juraja Vala. Hostia sa snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu, no z víťazstva sa nakoniec tešili domáci futbalisti. V 90. minúte dal bodku za zápasom Adam Dadík. Využil nepozornosť obrany hostí a poľahky prekonal Laminiho.

Borovce tak vyhrali vo vyrovnanom zápase, keď sa šance striedali na oboch stranách, 2:1.