3 - 2
Koniec

Prehľad zápasu

Moravanci privítali v 23.kole na svojom štadióne tabuľkového suseda z Trakovíc. Boli to práve hostia, ktorí si už v úvode vypracovali niekoľko sľubných streleckých príležitostí, po ktorých sa ale skóre nemenilo. Potom sa dostali k slovu aj domáci futbalisti, aby v 21. minúte otvorili skóre. Po chybnej rozohrávke hosťujúceho gólmana poslal loptu z diaľky do opustenej brány Marek Vetrík. V 33. minúte sa menilo skóre opäť po strele domáceho Martina Zelenaya z hranice šestnástky k pravej žrdi trakovickej brány. V 43.minúte po druhej žltej karte opustil predčasne ihrisko hosťujúci Ivan Koleno. V druhom polčase sa Trakovice snažili o strelenie kontaktného gólu. V 56. minúte sa ale opäť radovali Moravanci. Po peknej prihrávke za obranu hostí poslal loptu do siete popri vybiehajúcom brankárovi Juraj Jánošík. Nikto z prítomných divákov vtedy nečakal, že zápas sa premení na drámu. Najprv v 82. minúte využil zaváhanie domáceho gólmana pri odkope lopty Tomáš Kačinec. V 89. minúte premenil pokutový kop po faule na hranici pokutového územia Tomáš Bališ. Keďže hostia nevyužili možnosť na strelenie vyrovnávajúceho gólu v nadstavenom čase, zápas sa skončil víťazstvom Moravian 3:2.