Moravany n/V – V zápase s J.Bohunicami chceli Moravanci potvrdiť dobré výkony z ihrísk súperov a to sa im dnes aj podarilo. Prvý polčas boli lepším mužstvom, hralo sa prakticky na jednu bránu, ale skóre 0:0 sa do prestávky nemenilo, aj keď za ruku hosťujúceho hráča mohol rozhodca odpískať pokutový kop. V druhom polčase sa domáci radovali z gólu už v 49.min., po akcii Dirnbacha si dal Strečanský vlastný gól. Po tomto góle sa hra vyrovnala. V 84.min domáci Hambálek poistil víťazstvo Moravian. Výsledok 2:0 pre Moravany je spravodlivým vyjadrením pomeru na ihrisku, pričom rozhodca mohol odpískať ďalšie dva pokutové kopy v prospech domácich, ale jeho píšťaľka zostala nemá.

Zostava OTJ: Mikuláš – Glos, Piovarči, Kotula,Šiška, – Gligič (89.Kotula M.), Hambálek, Moravčík (79. Benko), Kirka – Otočka M. (86. Mitošinka), Dirnbach

Zostava ŠK Blava: Horný – Troják, Chudý (67.Mackovčín), Strečanský, Majgot (70.Jakáb), Chalány, Kadlíček (60.Maška), Sedlák, Mikláš, Modrovič, Gažo, Maška Góly: 49. Strečanský (vlastný), 84. Hambálek

Rozhodoval: Šimon ŽK: 44.Dirnbach – 20.Chudý, 28.Sedlák, 83.Gažo ČK: 79.Sedlák (po 2.ŽK), 263 divákov