Po štvorzápasovej víťaznej sérii cestovali Moravanci na zápas 20. kola do Prašníka, od ktorého ich delil jeden bod a v prípade víťazstva sa mohli prepracovať na druhé miesto v tabuľke. Zápas začali obe mužstvá opatrne, ale skóre sa menilo už v 11. minúte. Po ľavej strane potiahol loptu Tomáš Blahuta a po jeho spätnej prihrávke bez zaváhania poslal loptu do siete Martin Zelenay. Rýchly gól domácich zaskočil a boli to hostia, ktorí mali v nasledujúcich minútach hru pod kontrolou. V 18. minúte mohol na rozdiel dvoch gólov zvýšiť Juraj Jánošík, ale jeho hlavička po presnej Kybychovej centrovanej lopty z pravej strany skončila len na konštrukcii domácej brány. Po sérii rohových kopov sa nakoniec dočkali aj domáci futbalisti. V 20. minúte si zbehol pri rohovom kope na roh päťky Marián Balcír, jeho zakončenie skončilo za Laminiho chrbátom a bolo vyrovnané. Vyrovnávajúci gól domácim pomohol a nechýbalo veľa, aby sa dostali do vedenia, ale Filip Petényi mieril zoči-voči Laminimu len tesne vedľa jeho ľavej žrde. V druhom polčase sa ocitol v dobrej šanci domáci Erik Spál, jeho strelu brankár Lamini pohodlne chytil. Skóre sa nemenilo ani na opačnej strane v 48. minúte po Zelenayovej centrovanej lopte, ktorú poslal v šanci tesne vedľa Juraj Jánošík. Hostia sa nakoniec tešili z gólu krátko nato, v 50. minúte. Po nakrátko zahratom rohovom kope z ľavej strany vysoká lopta z kopačky Juraja Jánošíka narobila problémy domácemu gólmanovi Borisovi Líškovi, ten loptu nedokázal poslať do bezpečia a Radoslav Belan už nemal problém poslať loptu z blízka do siete. V priebehu ďalšej časti sa hrala vyrovnaná partia. Obe mužstva si vypracovali niekoľko dobrých príležitostí na skórovanie. Keď sa už zdalo, že hostia si odvezú domov všetky body, všetko zobral na seba kapitán domácich Ondrej Bielik. V 89. minúte zobral loptu, obišiel troch hráčov hostí a z hranice pokutového územia prízemnou strelou prekonal Laminiho. Zápas o druhé miesto priebežnej tabuľky sa tak skončil nerozhodne 2:2.