Moravanci prišli do Maduníc po domácej prehre z minulého kola s cieľom získať naspäť stratené body. Od úvodných minút sa hral vo veternom počasí opatrný futbal. Loptu mali na kopačkách ale častejšie domáci futbalisti. V 9. minúte centroval z ľavej strany Martin Rak, lopta sa dostala k Michalovi Dzurovi, ten v koncovke mieril vedľa brány hostí. Z rýchleho protiútoku nebezpečne strieľal Peter Hrnčiar, domáci brankár Matej Miník jeho strelu kryl.
V 12. minúte nepremenil svoju šancu domáci Michal Kinči, keď sa ocitol sám pred brankárom hostí Petrom Krajčechom. V 29. minúte strieľal z diaľky bez gólového efektu domáci Jozef Hargaš. Ten istý hráč našiel v 31. minúte centrovanou loptou z pravej strany hlavu Miroslava Barkociho, ten z blízka mieril len nad bránu hostí. V 36. minúte vyrazil priamy kop Jozefa Hargaša Peter Krajčech.
V 39. minúte sa už skóre menilo v prospech Maduníc. Odrazenú loptu od brvna po strele z diaľky dopravil do siete Ján Janíček. V 44. minúte sa domáci tešili opäť. Po umnej prihrávke Jána Janíčka sa zoči-voči brankárovi Petrovi Krajčechovi presadil Michal Dzuro.
Do druhého polčasu vstúpili lepšie Moravany. Zlepšili pohyb a čoraz častejšie sa dostávali do dobrých príležitostí na strelenie kontaktného gólu. V 58. minúte nepremenil svoju šancu atakovaný Ladislav Miklovič po Kybovej prihrávke z ľavej strany. V 61. minúte vyrazil na roh domáci brankár Marekovu Vetríkovu strelu zblízka. Domáci brankár sa vyznamenal aj pri Kybychovej delovke.
Hostia sa gólu ale nedočkali. Boli to naopak Madunice, keď sa po chybnej rozohrávke dostal k lopte Martin Rak, pekne vysunul Michala Kinčiho, ktorý zbehol obrancovi a strelou k pravej žrdi upravil skóre na konečných 3:0. Moravanci tak aj v tomto zápase vyšli bodovo naprázdno.