V upršanom počasí vstúpili do derby zápasu lepšie hostia. Už v 2.min sa ujali vedenia, keď sa po Kriegerovom centri z pravej strany najlepšie zorientoval pred bránou Banky Průša a z blízka prekonal Minčeffa. V 9.min zvýšil vedenie Moravian po Průšovej prihrávke Valach. V 17.min sa po Valachovej prihrávke do veľkého vápna Banky dostala odrazená lopta na nohu aktívneho Kriegera, ktorý ju s prehľadom poslal k pravej žrdi, 0:3. Do druhého dejstva vstúpili lepšie Bananci. V 40.min znížili skóre na rozdiel dvoch gólov, keď sa po rohovom kope a následnej trme-vrme najlepšie zorientoval Pavlovič. Domáci boli aktívnejší ako v prvom dejstve, do streleckého zakončenia sa však  dostávali len ojedinele. Hostia si naopak vytvorili ďalšie gólové príležitosti. V 54.min po Valachovom rohovom kope poslal loptu za Minčeffov chrbát Průša. V 65.min vysunul Valach Průšu, ktorý nekompromisnou strelou pod brvno skóroval po tretí krát v tomto zápase. V 67.min po pekne individuálnej akcii Arbetov lob skončil len na zadnej žrdi brány hostí, odrazenú loptu už nedokázal poslať do sita Jankech. Na opačnej strane ešte nastrelil v 70.min po rohovom kope Průša brvno.

OTJ Banka: Minčeff – Ludwig, Novák, Pavlovič, Kluc, Broš, Šima, Kotlár, Kolárik, Miškerník, Arbet (Jankech, Margetin, Kohút, Julíny, Seman, Višňovský)

OTJ Moravany: Blahuta – Hudcovič, Jančovič, Ferech, Kowanz – Krieger, Valach, Janotík, Vavro – Průša, Chmelina (Šišková, Burzala Š., Hrnčiar D.)

Góly: Průša 3, Krieger, Valach – Pavlovič, rozhodoval: Erik Neuschl

Leave a comment